Фото і опис: Ботанічний сад Лінца

33723 Фото і опис: Ботанічний сад Лінца

Фото і опис: Ботанічний сад Лінца

Ботанічний сад Лінца вважається одним з найкрасивіших в Європі. На площі в 43 тисячі квадратних метрів росте більше 10 тисяч різних видів рослин. Ботанічний сад славиться своєю прекрасною колекцією кактусів і орхідей. Природні умови дозволяють групувати рослини в чудові природні пейзажі, щоб відвідувачі змогли уявити себе в природному середовищі існування.

На початку 20 століття ботанічний сад був створений Товариством природознавства як суспільного інституту. Однак, практично всі рослини загинули під час Другої світової війни. Після закінчення війни Рада з освіти Верхньої Австрії в 1946 році подав заявку на будівництво нового ботанічного саду. Сад був відкритий в 1950 році на площі в 1,8 гектара. У 1961 році площа саду була розширена за рахунок покупки сусідніх земель. У наступні роки в ботанічному саду велися численні перетворення, будівництво теплиць, оранжерей і адміністративних будівель. У 2000 році в саду був відкритий театр під відкритим небом на 100 місць, конференц-зал і кафе, з’явилася можливість проведення культурно-мистецьких заходів.

Фото і опис: Ботанічний сад Лінца

Відкрита частина ботанічного саду розділена на 31 тематичний сектор. Тут є сезонні клумби, чагарники, букові і змішані ліси, зникаючі види рослин. Є відділ лікарських рослин і спецій, а також рідкісних овочевих культур. У цьому відділі проводяться час від часу спеціальні виставки. В саду троянд можна познайомитися з дуже рідкісними сортами. Широко представлена ​​флора Африки, Азії, Кавказу, Японії.

Закрита частина ботанічного саду розмістилася в п’яти теплицях. Тут можна побачити велику колекцію орхідей, тропічних латаття, в тому числі гігантську водяну лілію з величезними листям (до1,8 метрів).

У ботанічному саду є і дендрарій, який має близько 700 різних видів і різновидів дерев і чагарників.

Дивіться також:  Фото і опис: Палац Бельведер

Фото і опис: Ботанічний сад Лінца

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Австрія)
Сейчас читают:


top