Фото і опис: Браунау-на-Інні

33737 Фото і опис: Браунау-на-Інні

Фото і опис: Браунау-на-Інні

Браунау-на-Інні – місто на північному заході Австрії. Він розташований приблизно в90 кілометрах на захід від Лінца і близько 60 км на північ від Зальцбурга, на кордоні з німецьким регіоном Баварія. Місто входить до складу округу Браунау-на-Інні.

Місто вперше згадується приблизно в 810 році, а статус міста Браунау-на-Інні отримав в 1260 році, що робить його одним з найстаріших міст в Австрії. Місто розташовувався на торгових шляхах, мав відношення до торгівлі сіллю і судноплавством на річці Інн. Протягом усієї своєї історії місто переходило від Австрії до Баварії чотири рази. До 1779 року ця був баварського міста, але перейшов до Австрії за умовами договору Тешена. Будучи одним з найбільших поселень, місто зіграв важливу роль у повстанні проти австрійської окупації під час війни за іспанську спадщину.

Фото і опис: Браунау-на-Інні

Відповідно до умов договору, Браунау став знову баварським в 1809 році. А вже через 7 років, в 1816 році в ході реорганізації Європи після наполеонівських воєн, Баварія поступилася місто Австрії. Після цього Браунау залишається австрійським містом донині.

Фото і опис: Браунау-на-Інні

У Браунау знаходиться чудова церква 15-го століття зі шпилем висотою 99 метрів, що робить її третьою за висотою церквою в Австрії. Крім того, місто відоме на весь світ тим, що тут 20 квітня 1889 року народився Адольф Гітлер. Він і його сім’я залишили Браунау і переїхали в Пассау в 1892 році. У 1989 році з ініціативи мера Герхарда Скиба був встановлений меморіальний камінь на згадку про жертви Другої Світової війни в передній частині будівлі, в якому народився Гітлер. Сам камінь був привезений з концтабору Маутхаузен.

Фото і опис: Браунау-на-Інні

У 2011 році міська рада скасувала звання почесного громадянина, яким був нагороджений Гітлер в 1933 році.

Дивіться також:  Фото і опис: Альтмюнстер

Цікавий для відвідування Краєзнавчий музей мистецтва, народних ремесел та традицій району річки Інн, що розміщується в колишньому герцогському палаці, а також сусідній з ним, що зберігся з 14 століття, ливарний цех з виробництва дзвонів.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Австрія)
Сейчас читают:


top